Άη Κομμένο

Της Άσβεστης Μνήμης

Ελληνάκος

psifoforos provato

«Οὐαὶ τοῖς ἡττημένοις»

και ηττημένοι είναι οι ψηφοφόροι

Song for Kommeno

Σοφά Λόγια

Και λευτερωθήκαμεν από τους Τούρκους και σκλαβωθήκανεν εις ανθρώπους κακορίζικους, όπου ήταν η ακαθαρσία της Ευρώπης.

Μακρυγιάννης.

Εκδηλώσεις

ekdiloseis1

Καιρός

kairos

Στο Κομμένο τώρα

Αρχή

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

kalpiΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
Υποψήφιος Δήμαρχος
Δήμου Νικολάου Σκουφά

I. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά εκλογική περιφέρεια:

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΧΘΟΥ
1. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ - ΜΠΟΥΤΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ


5. ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΠΟΝΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
10. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΑΠΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
12. ΣΙΑΝΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
13. ΣΚΑΝΑΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΤΣΩΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΜΕΝΟΥ
1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΤΑΣΙΝΟΥ – ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
1. ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΚΑΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΟΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑ
1. ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΓΕΩΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
7. ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΑΓΚΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
10. ΤΣΙΡΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΤΣΙΩΡΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΙΙ. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων ανά κοινότητα:

Α. Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
1. ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΟΓΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΤΡΙΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Κοινότητα Ακροποταμιάς
1. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΔΑΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΖΩΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΣΚΑΛΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. Κοινότητα Νεοχωρίου
1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΤΣΙΡΑ ΧΡΥΣΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΑΛΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δ. Κοινότητα Συκεών
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΚΟΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΙΑΠΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΙΙ. Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινοτήτων:

Α. Κοινότητα Λουτροτόπου
ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Κοινότητα Φωτεινού
ΠΑΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Μας επισκέπτονται

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 48 επισκέπτες και κανένα μέλος

 © 2016 Ηλίας