Άη Κομμένο

Της Άσβεστης Μνήμης

Ελληνάκος

 Η πλουτοκρατία ήτο, είναι και θα είναι ο μόνιμος άρχων του κόσμου, ο διαρκής Αντίχριστος. Αύτη γεννά την αδικίαν, αύτη τρέφει την κακουργίαν, αύτη φθείρη σώματα και ψυχάς.

Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης

Song for Kommeno

Σοφά Λόγια

Και λευτερωθήκαμεν από τους Τούρκους και σκλαβωθήκανεν εις ανθρώπους κακορίζικους, όπου ήταν η ακαθαρσία της Ευρώπης.

Μακρυγιάννης.

Εκδηλώσεις

ekdiloseis1

Καιρός

kairos

Στο Κομμένο τώρα

Αρχή

Ενωτική Πορεία

kalpi« Ενωτικη Πορεια»
Υποψηφια Δημαρχος Ροζίνα Βαβέτση

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΧΘΟΥ

1.Γιακουβάκης Χαράλαμπος του Χρηστου
2.Δήμος Δημητριος του Κωνσταντινου
3.Καρακούσης Γεώργιος του Λαμπρου
4.Μπακόλας Απόστολος του Σπυριδωνα
5.Μπασάνος Γρηγόριος του Μιχαήλ
6.Μπουτέτσιος Δημήτριος του Χρήστου

7.Ντοκομές Δημήτριος του Ευριπίδη
8.Πανούτσου Κωνσταντίνα του Αποστόλου
9.Παπαθανασίου ( Δήμου) Δεσποινα του Σπυρίδωνα
10.Παπαθανασίου Ελένη του Αναστασίου
11.Ράγγος Κωνσταντίνος του Αποστόλου
12.Ρόκομας Νικόλαος του Παναγιώτη
13.Σκάλτσα Αικατερίνη του Παναγιώτη
14.Φωτιάδη Φανή του Θωμά
15.Χαλκιάς Λάζαρος του Θωμά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΜΕΝΟΥ

1.Λίγκα Μαγδαλινή του Δημητρίου
2.Πανακούλιας Στυλιανός του Σπυρίδωνα
3.Παππάς Γεώργιος του Αποστόλου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

1.Βλαχοπάνου Αφροδίτη του Νικολάου
2.Κάκκος Κωνσταντίνος του Χαριλάου
3.Καλαμπόκη Βασιλική του Κωνσταντίνου
4.Κασσελούρη Αναστασία του Σταύρου
5.Κολιούλη Στραγανιώτη Παναγιώτα( Γιώτα) του Ιωάννη
6.Κολιούλης Ηλίας του Χρήστου
7.Μαλιγιάννη Θεοδώρα του Ανδρέα
8.Παπαπάνος Αριστοτέλης του Βασιλείου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑ

1.Αλεξης Σπυρίδων του Βασιλείου
2.Βασίλης Αθανάσιος του Θεοφάνη
3.Γεωργή Καλλιόπη του Λάμπρου
4.Ζαρλαχάς Γεώργιος του Νικολάου
5.Καπάρου-Ντάλα Λαμπρινή του Ελευθερίου
6.Καραγιάννη-Βλάχου Ευτυχία του Λάμπρου
7.Μπαλαδήμας Αλέξανδρος του Χρήστου
8.Νάκη Καλλιόπη ( Πέπη) του Ευαγγέλου
9.Ντασκαγιάννης Δημήτρης του Χρήστου
10.Ριζάκης Γιώργος του Ηλία
11.Ροβίνας Ιωάννης του Χριστοφόρου
12.Σερβετάς Λάμπρος του Χρήστου
13.Τόλης Δημήτριος του Γεωργίου
14.Τσεκούρας Δημήτριος του Σπυρίδωνα
15.Υφαντή Φωτεινή του Σπυρίδωνα

ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

1.Αλέξη Ευστρατία του Κωνσταντίνου
2.Βέτσιος Δημήτριος του Ευσταθίου
3.Γατσόμαλου Ουρανία του Χριστόδουλου
4.Δήμος Νικόλαος του Χρήστου
5.Κολιογιάννης Ιωάννης του Νικολάου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

1.Κώστα Ιουλία του Θωμά
2.Κώστας Θωμάς του Λάμπρου
3.Μήτσης Χρήστος του Κωνσταντίνου
4.Μπακόλας Ευστάθιος του Λάμπρου
5.Τατσιοπούλου Αικατερίνη του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΜΕΝΟΥ

1.Βλαχοπάνου Δήμητρα του Βασιλείου
2.Δήμος Δημήτριος του Θεόφιλου
3.Ζορμπά Μαρία του Λάμπρου
4.Κοντογιάννης Χρήστος του Αντωνίου
5.Κορδαλή Σοφία του Γεωργίου
6.Παππά Χριστίνα του Κωνσταντίνου
7.Σκουραβέλης Ευστάθιος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

1.Βάρδιας Ελευθέριος του Ευαγγέλου
2.Μαλιγιάννης Γεώργιος του Χαριλάου
3.Μπράμη Μαρία του Σπυρίδωνα
4.Πλακιά Ελευθερία του Χρήστου
5.Χαβέλα Βασιλική του Δημητρίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΚΥΝΙΑΔΑΣ

1.Βασιλάκης Βασίλειος του Κωνσταντίνου
2.Καλαντζή Βασιλική του Κωνσταντίνου
3.Κανταρέλης Αθανάσιος του Νικολάου
4.Καρανάτση Αγγελική του Ελευθερίου
5.Κοντογιάννη Ευαγγελία του Γεωργίου
6.Σαλαμούρας Κωνσταντίνος του Χαραλάμπους
7.Σιαπάτης Νικόλαος του Χρήστου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

1.Δήμος Βασίλειος του Ευσταθίου
2.Δήμου Αναστασία του Βασιλείου
3.Κωστακιώτη Χριστιάνα του Δημητρίου
4.Παπαιωάννου Παναγιώτης του θεοφίλου
5.Χαλκιάς Σπυρίδων του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΑΝΘΗΣ

1.Κωσταδήμας Χαρίλαος του Γεωργίου
2.Μόσχου Αικατερίνη του Αριστείδη
3.Μούτσιος Ηλίας του Βασιλείου
4.Μπούκας Δημήτρης του Βάγια
5.Πανταζής Κωνσταντίνος του Χρυσοστόμου
6.Πλακιά Δημητρούλα του Γεωργίου
7.Παπαδοπούλου Παρασκευή του Αχιλλέα

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑ

1.Βαρέλης Δημήτριος του Στεφάνου
2.Βάσιος Αθανάσιος του Ελευθερίου
3.Βάσσιος Νικόλαος του Στεφάνου
4.Γεροκώτση Λαμπρινή του Μιχαήλ
5.Γεωργής Νικόλαος του Βασιλείου
6.Λιάπατα-Δράκου Ευαγγελία του Γρηγορίου
7.Μουσαβερές Αθανάσιος του Χρήστου
8.Ροβίνας Ευάγγελος του Αθανασίου
9.Σακκά Ελένη του Παναγιώτη
10.Χαρίτου Κωνσταντίνα του Χρήστου
11.Χριστοδούλου Λαμπρινή του Ιωάννη

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΑΔΩΝ

1.Καλαμπούκης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
2.Μπαγεώργος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
3.Νάνου Νικολέτα του Θεοδώρου
4.Παπαπάνου Ελπινίκη του Χαριλάου
5.Πασπαλιάρης Γρηγόρης του Λάμπρου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΕΩΝ

1.Κατσούλης Ιωάννης του Σωτηρίου
2.Κώστας Γεώργιος του Βασιλείου
3.Σκούρτης Αριστείδης του Γεωργίου
4.Σχίζα Ειρήνη του Αριστοτέλη
5.Τζίβα Αντωνία Ιωάννα τουΣπυρίδωνα

Μας επισκέπτονται

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 77 επισκέπτες και κανένα μέλος

 © 2016 Ηλίας